REZERVACE
STOLU NA TEL.:
+420 777 330 796

Vernisáž výstavy Miroslava Burši
Dovolujeme si Vás pozvat, 

v pátek, 18. prosince

na vánoční Vernisáž výstavy dřevosochařské tvorby, Miroslava Burši, místního umělce.

Začátek vernisáže je od 18. hodiny. Potrvá přibližně do 21. hodiny. Během této doby bude pan Burša v salonku restaurace přítomen a připraven Vám rád zodpovědět všechny Vaše dotazy. 

Výstava bude pokračovat až do 23.12. Do této doby bude tvorba k nahlédnutí volně přístupná.

Sochy a tvorba pana Miroslava budou vystaveny a naaranžovány v prostorách celé restaurace. U každého díla bude uveden popis a prodejní cena. Všechny vystavené předměty jsou prodejního charakteru, případně je možné se s panem Buršem domluvit i na zakázkové tvorbě.

Dovolujeme si všechny naše návštěvníky předem poprosit, aby se vystavených exponátů nedotýkali bez předchozího souhlasu vystavujícího a během této doby výstavy dbali zvýšené opatrnosti při pohybu okolo větších soch. Děkujeme.

Budeme se na všechny těšit.

_________________________________________________________________________-

 
 Miroslav Burša

 
Specializace:
 DřevořezbaMám rád vše, co je spojeno s přírodou.
 
O práci se dřevem se zajímám od roku 1994, profesionálně potom od roku 2012, kdy jsem absolvoval kurz zaměřený na kreativní tvorbu motorovou pilou. Následně jsem byl pozván na první sympózium a to odstartovalo moji kariéru. Stal se ze mě živnostník, sochař na volné noze.
 
K mým cílům patří zdokonalování nových i starých technologií, popřípadě jejich kombinace (kov, sklo, kámen atd.)
 
Při své tvorbě převážně používám technologii opalování plamenem a leštění. Díky tomu moje sochy působí plastičtěji a dávají plně vyniknout složitosti jejich tvarů.
<< Zpět na kompletní přehled novinek