REZERVACE
STOLU NA TEL.:
+420 777 330 796

Připravujeme mobilní menu aplikaci

 

 
Dobré popoledne,
 
přemýšleli jsme, jako každý den jak zkvalitnit námi poskytované služby a jak průběžně dostávat k lidem informace o naší aktuální nabídce lépe než doposud a lépe než ostatní. řišli jsme s moderním řešením ... aplikace na smartphony. Ty většina z nás již v dnešní době má. Proto nyní pilně pracujeme na jejím dokončení a implementování na Google Play a iTunes.
 
Aplikace se bude kódovat na dva komerčně nejznámější operační systémy dotykových telefonů a tabletů, tedy jak na telefony fungujícíh na operačním systému Android od společnosti Google,  tak i na operačním systému iOS společnosti Apple. Co se týče aplikace na operační systémy Miscrosoftu, budeme se snažit v co nejbližší době doplnit, ale vzhledem k počtu těchto uživatelů to bohužel v blízké době není možné. 

Aplikace ... jako taková bude nabízena po celou dobu zdarma
 
Aplikace bude obsahovat novinky a aktuality z momentálního dění v Restauraci DEVON, rozpis týdenního menu, kompletní jídelní a nápojový lístek. Harmonogram, nebo chcete-li kalendář naplánovaných události a samozřejmě kontaktní údaje.
 
V případě jakýchkoliv podnětů, co by se v aplikaci mohlo dál kromě výše zmíněného vyskytovat, nám prosím, napište zprávu.
 
Budeme se těšit.
<< Zpět na kompletní přehled novinek